Noční pták - Zhruba počeštěno

Zhruba počeštěno

Samozřejmě jsem zapomněl na skloňování počtů komentářů, ačkoliv už jsem to několikrát dělal. Přepíšu ho někdy později. Tenhle článek nenese žádné zvláštní sdělení, jen má mít dva odstavce, abych vyzkoušel, jak budou vypadat. Úpravy blogu mě vždycky bavily. Na WordPressu si jich ale tolik neužiju, protože neumím PHP. Kdybyste v počeštění narazili na něco, co se vám nelíbí, ozvěte se prosím. WordPressisti i se souborem, ve kterém se to má přepsat.

Jako obvykle se věnuju blogu, když bych měl dělat spoustu jiných důležitých věcí. Od starých časů se toho moc nezměnilo. Nejsem si jistý, co tady můžete čekat. V minulosti jsem často psal, jak je život na hovno. Asi to bud psát pořád, protože trocha zdravého pesimismu ještě nikomu neuškodila. Navíc, můj život opravdu na hovno je, snad ještě víc než dřív. Tak proč si něco nalhávat?Napiš komentář

Email nebude zveřejněn ani jinak zneužit. Číslo v hranatých závorkách vytvoří odkaz na daný komentář. Můžete použít HTML značky <a>, <abbr>, <acronym>, <b>, <blockquote>, <code>, <em>, <i>, <strike> a <strong>. Povinná pole jsou označena*.