Noční pták - Jak to (ne)dopadlo. A tak různě

Jak to (ne)dopadlo. A tak různě

V. jsem nakonec napsal. Odpověděla, že by někam zašla, nejlíp i s druhou kámoškou, M. Tak jsem se zeptal M. Řekla, že by byla taky pro, ale že nebude mít tak měsíc na hospody čas. Jediná výjimka byl chystanej večírek s lidma z redakce, kam se zas nechtělo mně. Nějak večírky bojkotuju. Na posledním jsem byl snad ještě někdy před vánocema. Nemám na ně náladu. Stejně si nejlíp pokecám s jedním člověkem. Dva ještě ujdou, u tří už se přestávám chytat. Na chlast taky už nemám náladu. O trávě ani nemluvě. Život se mi zdá každý den stereotypnější. Ale to odbočuju.

Odepsal jsem V., kdy bych měl čas. Zase se neozvala. Pořád cítím závazek se s ní sejít, ale nechci jí otravovat. Nedávno jsem takhle psal jiné holce. Když vyšlo najevo, že se se mnou nechce bavit, připadal jsem si jak pičus. V. má možná lepší kontakt s lidma z Tejdne než já sám, poněvadž má Facebook, kdežto já ne. Třeba se to s ní ještě nějak vyvrbí.

Asi bych na blog ani nic nepsal, kdybych si nevšim, že sem začíná chodit víc lidí. Nebojte se. Žádný masy to nejsou. Je to tady pořád těžkej underground pro pár skalních. Podle počítadla ale návštěvnost přece jen trochu vzrostla. Už mě i napadlo, jestli to nejsou lidi z práce. Myslím ale, že bych se to doslech. Uvažuju, že pro sichr na pár měsíců zakážu vyhledávače. Zatím se mi ovšem zdá, že mě ten pravej Radek John chrání v Googlu spolehlivě.

Situaci v redakci nemá smysl popisovat, poněvadž se mění rychlejc, než sem přispívám. V zásadě panuje povšechné střídání klidných fází s vyhrožováním ze strany vedení. Zrovna dneska byla M. na poradě obviněna, že napsala sračku. Byla to ale stračka na objednávku z televize, kterou si nevybrala, a u který byl výsledek vcelku dopředu jasnej. A tak to chodí pořád.

M. na mě trochu zanevřela, poněvadž se víc baví s jednou novou holkou z Instintu, R. Sedí teď naproti sobě. Skoro by se dalo říct, že mi jí R. odloudila. Dřív byla M. ovladatelnější. Není to ale špatně, poněvadž už jsem v M. začínal trávit moc času. Některý lidi si to začínali nesprávně vykládat. Několikrát jsem měl dokonce dojem, že ze strany M. by byl i zájem. Z mojí ale ne, takže si teď díky R. nepřipadám tolik povrchně. Sorráč za ty matoucí zkratky. Tenhle příspěvek asi na Křišťálovku nebude.Komentáře 4

 1. Dee napsal(a):

  Preco nemas Facebook?
  Toto sa zamotava ako telenovela! Ak neodpise, ja by som sa jej uz neozvala…

  Posláno 16 Úno 2015 v 13.32
 2. -rjh- napsal(a):

  [1] Nemám FB, poněvadž jsem asociál. Chvíli jsem ho zkoušel, ale nevyhovoval mi. Zase jsem ho zrušil.

  Posláno 16 Úno 2015 v 14.46
 3. D. napsal(a):

  Fb přináší hlavně jen starosti.

  Posláno 05 Bře 2015 v 23.40
 4. -rjh- napsal(a):

  [3] Přijde mi, že introvertním lidem by mohl nahrazovat část společenského vyžítí. Mě se ale nerosvědčil. Mam potřebu absolutní kontroly osobních informací.

  Posláno 06 Bře 2015 v 0.00

Napiš komentář

Email nebude zveřejněn ani jinak zneužit. Číslo v hranatých závorkách vytvoří odkaz na daný komentář. Můžete použít HTML značky <a>, <abbr>, <acronym>, <b>, <blockquote>, <code>, <em>, <i>, <strike> a <strong>. Povinná pole jsou označena*.