Noční pták - Lexend

Lexend

Změnil jsem tu písmo. Poprvé jsem o Lexendu četl někdy v létě, ale k jeho vyzkoušení jsem se dostal až teď. Nevím jak, vám, ale mně se líbí. Možná ho nepoužívám úplně typograficky správně. Každopádně se mi zdá, že se to tu teď čte o dost lépe. Zároveň jsem trochu upravil velikostní poměry. Text příspěvku je větší, takže ho přečtu bez brejlí z monitoru dokonce i já. Změnil jsem taky plužinu na mobilní verzi blogu. Ta stará už vypadala přece jen blbě. Měl jsem potíže přinutit jak starou, tak novou, aby nezařazovala stránky s boxy k indickému seriálu do menu.

Po zhruba hodinovém neúspěšném zápasu jsem se rozhodl jít cestou nejmenšího odporu, a radši boxy přemístit přímo do článků, které na ně odkazují. Zakládat kvůli nim zvláštní stránky byl beztak špatný nápad. Mobilní vzhled by potřeboval ještě počeštit. Zatím se mi do toho ale nechce, tak to budete muset vydržet. Taky jsem zaktualizoval, co se dalo a odinstaloval nepoužívaná rozšíření. To je všechno, co jsem chtěl napsat.Komentáře 2

  1. -rjh- napsal(a):

    Možná by to chtělo ještě změnit velikostní poměry speciálně pro Chrome.

    Posláno 10 Led 2020 v 22.35
  2. -rjh- napsal(a):

    Ještě trochu jsem to změnil.

    Posláno 11 Led 2020 v 15.22

Napiš komentář

Email nebude zveřejněn ani jinak zneužit. Číslo v hranatých závorkách vytvoří odkaz na daný komentář. Můžete použít HTML značky <a>, <abbr>, <acronym>, <b>, <blockquote>, <code>, <em>, <i>, <strike> a <strong>. Povinná pole jsou označena*.